Oro kondicionieriai

NØRDIS oro kondicionieriai-šilumos siurbliai oras-oras ir šilumos siurbliai oras-vanduo yra pagaminti pagal aukščiausius tarptautinius kokybės ir aplinkosaugos standartus.
Pasitelkdami technologijas ir inovacijas, kuriame tinkamiausią aplinką jūsų poilsiui, darbui ir pilnaverčiam gyvenimui.
NØRDIS siūlo oro kondicionierius-šilumos siurblius oras-oras ir šilumos siurblius oras-vanduo, kurie suderina geriausias skandinaviškas ir tarptautines technologijas su sąžiningomis kainomis.
Naudojant modernias NØRDIS technologijas, nedideliais kaštais pasiekiami geriausi rezultatai, efektyvumas ir taupoma energija.
Stilingas ir draugiškas aplinkai
Aptakus kondicionieriaus korpuso dizainas puikiai dera prie namų interjero, o ekologiškas šaltnešis R32 freonas yra draugiškas aplinkai.
"Golden Fi" technologija
Išorinio bloko šilumokaitis yra padengtas apsaugine danga, kuri apsaugo įrangą nuo druskingos ir drėgnos aplinkos sukeltos korozijos – tai ženkliai prailgina kondicionieriaus tarnavimo laiką.
Išmanus valdymas su Wi-Fi
Nuotolinis W-Fi valdymas telefonu ar kita kompiuterine įranga. Dabar įjungti ar išjungti įrenginį, pakeisti režimą ar temperatūros nustatymus bus dar paprasčiau. Valdykite prietaisą iš bet kurios pasaulio vietos!
Pritaikomas Jūsų poreikiams
Ventiliatoriaus greičio reguliavimas nuo 1 iki 100 % (vieno procento tikslumu) leidžia maksimaliai pritaikyti oro vėdinimą pagal kiekvieno poreikius, eliminuojant skersvėjus.
Automatinis įrenginio paleidimas
Automatinio paleidimo iš naujo funkcija, naudojanti ankstesnius nustatymus. Dingus elektros energijai ir vėl jai atsiradus – visi prieš tai buvę nustatymai liks nepakitę.
R32 Freonas
Ekologiškas freonas tausojantis aplinką, nekeliantis šiltnamio efekto.
„Midea“ oro kondicionavimo produktų tobulinimo centre yra 89 laboratorijos, kurių bendras plotas 22000 m2, tarp jų bendra DC inverterinių technologijų laboratorija su „Toshiba-Carrier“, „Midea-Emerson“ šildymo technologijos laboratorija ir keletas kitų. „Midea RAC“ tyrimų ir plėtros komandą sudaro daugiau nei 1 000 darbuotojų, mokslininkų bei inžinierių. Nuo pat įkūrimo „Midea“ mokslinių tyrimų ir plėtros komanda sukūrė beveik 6 000 patentuotų sprendimų.